Торговельний центр

Торгівельний центр розміщений у житловому кварталі для обслуговування  мешканців кварталу і місцевого населення, який орієнтований головним фасадом на вулицю.
Торговий центр каркасний, двоповерховим з підвалом та даховою котельною.

В підвальному поверсі розміщуються складські, технічні та побутові приміщення, що мають безпосередні виходи назовні. На першому та другому поверхах розміщуються торгові приміщення та тренажерний зал з гардеробом із розрахунковою заповнюваністю до 30 відвідувачів. Також на другому поверсі запроєктовано кафе на 45 місць з приміщеннями для приготування їжі та допоміжними приміщеннями кафе.

В кожному із приміщень торговельного центру запроєктовані не менш ніж два розосереджені евакуаційні виходів.  Евакуаційні  шляхи  забезпечують  евакуацію  всіх  людей,  які  знаходяться  в  приміщеннях на  протязі  розрахункового часу евакуації. 

В торговому центрі передбачено два ліфта вантажністю 1000 кг (вантажний) та 600 кг (пасажирський) та рампи з підйомниками. Центральний вхід обладнано пандусами для маломобільних груп населення. Всередині торгового центру передбачено адаптований ліфт, що з’єднує вхідний рівень з другим поверхом до торгових приміщень, тренажерного залу та  закладу громадського харчування.

Ширина маршів сходових кліток прийнята 1350 мм. Також проєктом  передбачені зовнішні  відкриті сходи.

Запроєктовані санвузли для відвідувачів та  маломобільних груп населення на кожному поверсі.

Загальна площа 2 850,0 м2

Previous
Next